Ogrodzenie panelowe w metrach bieżących

38,04 69,92 

Kalkulator ogrodzenia panelowego. Skonfiguruj ogrodzenie panelowe i dostosuj je do własnych potrzeb.

Konfigurator ogrodzenia ułatwi to zadanie. Wybierz kolor, grubość drutu paneli oraz wysokość ogrodzenia. Dodaj bramę i furtkę i poznaj koszty ogrodzenia działki w mniej niż 1 min.

Zaznacz jeśli chcesz dodać słupek końcowy do ogrodzenia
Podaj ilość słupków narożnych
Dodaj bramę z wypełnieniem panelowym
Dodaj furtkę szerokości 1 metra z wypełnieniem panelowym
Product total
Options total
Grand total
SKU OGR_PAN_ Categories , Tags ,

Ogrodzenie z montażem i transportem. Kam-Eko ogrodzenie kompleksowo!

Płot z paneli? Z nami to proste! Dostarczymy ogrodzenie na teren budowy. Dodatkowo przy dużych zamówieniach nie poniesiesz kosztu transportu lub znacznie go obniżysz. Zachęcamy do rozmowy, ponieważ nasz cennik nie jest sztywny. Przy dużych zamówieniach na pewno się dogadamy. Szukasz kompleksowych rozwiązań i chcesz zamówić ogrodzenie z montażem. Nie ma problemu, współpracujemy z doświadczonymi montażystami na terenie całej Polski. Na pewno znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Konfigurator ogrodzenia z paneli.

Tanie ogrodzenie działki – to możliwe. Poznaj szybko koszt ogrodzenia działki. Konfigurator ułatwi w znacznym stopniu proces zamówienia. Skonfiguruj ogrodzenie panelowe według własnej potrzeby. Wybierz kolor, wysokość i grubość drutu paneli. Podaj liczbę słupków narożnych a dobierzemy odpowiednią ilość akcesoriów potrzebnych do zamontowania ogrodzenia. Możesz dobrać dodatkowo bramę i furtkę z wypełnieniem panelowym. Jedna zakupiona jednostka to 1 metr bieżący ogrodzenia panelowego.
W skład ogrodzenia wchodzą:

  • panel ogrodzeniowy 250 cm, wielkość oczka 50 x 200 mm,
  • słupek z daszkiem o profilu 60 x 40 mm, grubość ścianki 1,25 mm,
  • obejmy montażowe z dystansami i śrubami.

Elementy stalowe ocynkowane i malowane proszkowo według wybranego koloru.
Zamówienia ogrodzeń w metrach bieżących realizowana jest do 14 dni roboczych pod warunkiem dostępności wszystkich elementów ogrodzenia.
Zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia w przypadku niedostępności któregoś z elementów zamówienia lub zmiany jego ceny.

Koszt ogrodzenia

Koszt ogrodzenia działki to poza walorami estetycznymi jeden z najważniejszych czynników jakimi kierujemy się wybierając nasze ogrodzenie. Na koszt ogrodzenia panelowego ma wpływ kilka czynników, a przede wszystkim:Parametry paneli ogrodzeniowych

  • Parametry zastosowanego drutu. Jakość, grubość i rozstaw drutów w panelach, na to trzeba zwrócić uwagę. Dbamy by nasze panele miały optymalne parametry co zapewnia im najlepszy stosunek jakości do ceny. Drut ocynkowany zapewni ochronę przed korozją. Grubość drutu od 3,7 mm – wersja ekonomiczna do 5,0 mm oraz przetłoczenia w panelach 3D zapewnią stabilność i sztywność ogrodzeniu. Rozstaw drutów przedstawia się wielkością dużych oczek. Nasze panele mają oczka o wymiarach 50 x 200 mm.
  • Słupy ogrodzeniowe, a konkretniej grubość ich ścianki i wysokość. Podstawowe słupki jakie oferujemy do montażu paneli mają profil 60×40 mm oraz ścianki grubości 1,2 mm oraz 2,0 mm. Dobierając słupy do ogrodzenia panelowego zaleca się by część minimum 60 cm zalać betonem w ziemi.
  • Zastosowany system montażowy. Obejmy metalowe, klipsy plastikowe, śruby i dystanse. Czego byśmy sobie nie wymyślili to również generuje pewne koszty. Nasze obejmy metalowe również produkujemy sami stąd tak niskie ceny w bezpośredniej ofercie dla naszych klientów.

Kompletne ogrodzenie panelowe

Nasz konfigurator pomoże szybko sprawdzić koszt ogrodzenia panelami działki. Wystarczy wybrać kolor, wysokość ogrodzenia oraz grubość drutu paneli jaki Państwa interesuje i już w podsumowaniu znamy koszt jednego metra bieżącego ogrodzenia. Wpisujemy ilość metrów bieżących naszej działki by poznać koszt całego ogrodzenia. Dla dokładnych kalkulacji możemy podać ilość słupków narożnych oraz wybrać czy chcemy dodatkowo bramę i furtkę. Konfigurator sam dobierze ilość obejm i śrub montażowych.

Waga 10,7 kg
Wymiary 250 × 120 cm
Kolor

grafit (RAL 7016), czarny (RAL 9005), zielony (RAL 6005)

Wysokość ogrodzenia

120 cm, 150 cm, 170 cm

Grubość drutu

FI 3,9/4,0, FI 4,7/4,8, FI 4,9/5,0

Scroll to Top