Siatka pleciona ocynk fi 3,00 # 50

20,00 

Siatka pleciona z drutu ocynkowanego:

  • średnica drutu fi 3,0 mm,
  • wielkość oczka 50 x 50 mm.

Cena dotyczy 1 mkw.

Wysokość siatki prosimy podawać w uwagach do zamówienia.

SKU 000000000000002166 Category Tag

Siatka pleciona z drutu ocynkowanego o średnicy fi 3,0 mm, wielkość oczka 50 x 50 mm.

Siatka pleciona, wykonana z drutu ocynkowanego najwyższej jakości, co stanowi doskonałą i trwałą ochronę antykorozyjną. Siatka ogrodzeniowa, którą produkujemy w takiej technologii zapewnia doskonałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Warstwa cynku stanowi jedną z najlepszych barier zabezpieczających przed korozją. Niski koszt produkcji siatki plecionej przekłada się na niską cenę sprzedaży stąd też siatka należy do najtańszych sposobów na stworzenie wytrzymałego i estetycznego ogrodzenia. Dodatkowo łatwość i technologia montażu pozwala postawić ogrodzenie z siatki nawet na nierównym terenie. Ogrodzenie z siatki plecionej ma bardzo szerokie zastosowanie. Sprawdzi się w każdych warunkach i niemal do każdych celów. Siatką ogrodzimy teren wokół domu czy działki rekreacyjnej, zabezpieczymy teren szkoły lub boiska.
Oprócz produkowanej przez nas siatki z wielkością oczka standardowo 50×50 lub 60×60 mm znajdą Państwo wszelkie akcesoria montażowe takie jak drut naciągowy i napinacze do drutu, obejmy do słupków podporowych oraz same słupki i wiele więcej.

Montaż siatki ogrodzeniowej.

Siatkę plecioną montujemy na słupkach okrągłych o średnicy fi 42 lub fi 48 mm, które również są dostępne w naszym sklepie. Do montażu potrzebne będą również różnego rodzaju obejmy, które znacznie ułatwiają proces montażu siatki. Obejmy podporowe służą do podpierania słupków narożnych oraz słupków pośrednich podporowych. Obejmy napinające służą do napinania drutu naciągowego i całego ogrodzenia. Do zestawu potrzebną są również przelotki. Są to drobne elementy przykręcane do słupków, mające za zadanie trzymać drut naciągowy na odpowiednim poziomie.

Waga 2,2 kg
Kolor

ocynk

Może spodoba się również…

Scroll to Top