Regulamin sklepu internetowego Kam-Eko

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego Kam-Eko znajdującego się pod adresem ogrodzenia.kam-eko.pl jest PPHU „KAM-EKO” Sp. z o.o. z siedzibą w 89-430 Kamień Krajeński przy ul. Chojnickiej 8.
 2. Zamówienia na produkty Kam-Eko można składać za pośrednictwem strony WWW znajdującej się pod adresem kam-eko.pl gdzie znajduje się link do sklepu internetowego lub bezpośrednio na stronie sklepu ogrodzenia.kam-eko.pl.
 3. Zamówienia są przyjmowane 24 godziny na dobę przez cały rok.
 4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 14.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
 5. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest dokonanie rejestracji w systemie Sklepu Internetowego Kam-Eko. Podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail jest niezbędne do potwierdzenia przyjęcia i potwierdzenia realizacji zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 3 dni roboczych, nie będą realizowane. Każde zamówienie przyjęte do realizacji zostanie potwierdzone telefonicznie lub drogą elektroniczną.
 6. Zamówienia potwierdzone do realizacji nie mogą być anulowane.
 7. Zamówienia, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości będą weryfikowane przez obsługę sklepu, zamówienie takie może zostać anulowane przez Sklep. Zamawiający zostanie poinformowany o tym fakcie.
 8. Zamówiony towar będzie można odebrać osobiście bądź zostanie dostarczany przesyłką pocztową, kurierską lub transportem naszej firmy (rodzaj transportu zależy od zamawianego towaru oraz miejsca wysłania towaru).
 9. Koszty dostarczenia: wg cennika ustalanego indywidualnie uzależnionego od wagi i objętości. Podawany po kontakcie telefonicznym bądź drogą elektroniczną przed zatwierdzeniem zgłoszenia do realizacji.
 10. Ceny w Sklepie Internetowym Kam-Eko wyrażone są w polskich złotych i zawierają podatek VAT (ceny brutto). W przypadku zakupu towaru, na który wprowadzona jest błędna cena, przez obsługę sklepu bądź błąd serwera kupujący zostanie poinformowany o tym fakcie a zamówienie zostanie anulowane.
 11. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
 12. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT (np. podmioty gospodarcze) uprasza się o wcześniejsze przesłanie drogą elektroniczną bądź faksem upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy na adres email: ogrodzenia@kam-eko.pl.
 13. Zamówienia realizowane są tylko na terytorium Polski. Po uzgodnieniu także na terenie EU.
 14. W przypadku wyboru sposobu płatności “przelew”, towar jest wysyłany w momencie otrzymania środków pieniężnych na konto bankowe w wysokości 100% wartości zamówienia.
 15. W Sklepie Internetowym Kam-Eko dla hurtowników przewidziany jest oddzielny cennik, który będzie aktywowany po rejestracji i kontakcie drogą telefoniczną bądź elektroniczną .
 16. Wszelkie zwroty wysyłane na koszt PPHU „Kam-Eko” Sp. z o.o. nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
 17. Zwrot należy wysłać bez kwoty pobraniowej. W innym przypadku firma Kam-Eko nie odbierze przesyłki.
 18. Klient ma prawo – zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu.
 19. Wzór stosownego oświadczenia można pobrać z internetu wydrukować i wypełnić. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu (bądź opakowaniu zastępczym zapobiegającym uszkodzeniu towaru) wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT). Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony.
 20. Pieniądze za zwrócony Produkt Klient otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w przeciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania zwróconego Produktu. Koszty odesłania Produktu nie podlegają zwrotowi.
 21. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym ogrodzenia.kam-eko.pl jest prawnie wiążącą umową kupna-sprzedaży.
 22. Sklep ogrodzenia.kam-eko.pl zastrzega sobie możliwość braku dostępności określonego towaru, o czym klient zostanie poinformowany.
 23. Użytkownik rejestrując się na sklepie internetowym ogrodzenia.kam-eko.pl wyraża zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od PPHU „Kam-Eko” Sp. z o.o.

WARUNKI REKLAMACJI :
1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).
2. Na wszystkie produkty jest 12 miesięczna gwarancja.
3. Koszt przesyłki reklamowanego towaru pokrywa kupujący.
4. Przed zgłoszeniem roszczenia reklamacyjnego prosimy o przesłanie drogą elektroniczną zdjęć uszkodzonego produktu.
5. Zgłoszenie reklamacyjne musi być złożone na wypełnionym czytelnie formularzu, którego wzór można pobrać w internecie
6. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni roboczych od daty dostarczenia uszkodzonego towaru pod adres firmy: PPHU „Kam-Eko” Sp. z o.o. Ul. Chojnicka 8 89-430 Kamień Krajeński
7. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Klienta (kolor, proporcje itp.) nie mogą być podstawą reklamacji zakupionego towaru.
8. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta w produkcie nie zużytym.
9. Reklamacji nie podlegają:
◦ naturalne zużywanie się wyrobu
◦ wyrób posiadający uszkodzenia mechaniczne oraz powstałe w wyniku braku lub nieprawidłowej konserwacji,
10. W przypadku, gdy towar jest niezgodny z umową kupujący może żądać:
◦ w pierwszej kolejności – nieodpłatnej naprawy/wymiany.
◦ jeśli naprawa/wymiana jest niemożliwa lub wymaga nadmiernych kosztów albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie rozwiązanie reklamacja będzie uzgadniane z klientem drogą telefoniczną bądź elektroniczną.
11. Przesyłki z wymienionymi produktami odsyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej, kuriera bądź transportem naszej firmy.
12. Dane dotyczące przelewu bankowego na konto:
Nazwa banku: BNP Paribas Bank Polska S.A.
Numer konta:  45 1750 1051 0000 0000 2066 8528
Tytuł przelewu: Zapłata za … (nr zamówienia + Imię/nazwisko (nazwa firmy) + data)
Złożenie zamówienia w Sklepie Internetowym Kam-Eko oznacza akceptację postanowień regulaminu.

Ogrodzenia palisadowe

Ogrodzenia palisadowe stanowią nowoczesne rozwiązanie dla ogrodzenia posesji. System składa się z listew aluminiowych i stalowych oraz elementów montażowych do własnej aranżacji.

Ogrodzenia panelowe

Ogrodzenia panelowe cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją niską cenę, estetyczny wygląd i łatwość montażu. W naszej ofercie znajdą Państwo panele ogrodzeniowe z przetłoczeniami 3D, oraz bez przetłoczeń, wzmacniane podwójnym, grubszym drutem panele 2D. Dopełnieniem oferty są słupki ogrodzeniowe oraz kompletne obejmy i klipsy montażowe.

Ogrodzenia z siatki plecionej

Siatka ogrodzeniowa jest obecnie najtańszym rozwiązaniem ogrodzeniowym. Siatki ocynkowane, powlekane PVC dostępne w kilku kolorach zapewniają trwałe ogrodzenie. W naszym asortymencie zawarte są również wszelkie obejmy montażowe i napinające oraz drut napinający.

Polecane produkty

Napisz do nas!

P.P.H.U. Kam-Eko Sp. z o.o.

Dział handlowy: ul. Komierowska 21,
89-400 Sępólno Krajeńskie

Siedziba: ul. Chojnicka 8,
89-430 Kamień Krajeński

e-mail: biuro@kam-eko.pl
tel. 52 516-18-66

NIP: 504-001-00-94
KRS: 0000228812

Scroll to Top