Filtruj według koloru
Wybierz kolor swojego ogrodzenia

Siatka ogrodzeniowa

Wyświetlanie 1–12 z 53 wyników

Siatka ogrodzeniowa to jedno z najtańszych rozwiązań do ogrodzenia nieruchomości. Dobrze zamontowana siatka o odpowiednich parametrach tworzy estetyczne, bezpieczne i trwałe ogrodzenie.
Sam montaż może przysporzyć nieco kłopotów jednak nasz asortyment akcesoriów do montażu siatki zawiera szereg elementów które znacznie ułatwią prace. Obejmy podporowe i napinające, pręty startowe do naciągania siatki, przelotki do drutów napinających oraz słupki o przekroju fi 42 mm i fi 48 mm.
Nasze siatki wykonujemy z drutów od 2,5 mm do 3,6 powlekanego PCV w kolorach zielonym RAL 6005, grafitowym / antracytowym RAL 7016, czarnym RAL 9005 lub w samym ocynku. Standardowo wykonujemy siatki o wielkości oczka 50×50 mm i 60×60 mm, jednak na specjalne zamówienia naszych klientów wykonamy również siatkę o wielkości oczka 40×40 mm. Siatki plecione wykonujemy na dowolny wymiar do 2 m wysokości. W naszej ofercie znajdą Państwo również siatki leśne i zgrzewane.

Aktualności

Panele ogrodzeniowe
Panele ogrodzeniowe
Kam-Eko

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe z przetłoczeniami – Panele 3D  Ogrodzenie pełni nie tylko funkcję bezpieczeństwa dla naszej posesji, ale jest ono również wizytówką nieruchomości. Stanowi jej dopełnienie

Czytaj więcej »