Filtruj według koloru
Wybierz kolor swojego ogrodzenia

Panele ogrodzeniowe

Wyświetlanie 1–12 z 55 wyników

Powodów dla których panele ogrodzeniowe cieszą się od kilku lat tak dużą powodzeniem jest wiele. Łatwość w montażu, ale też ponadczasowy wygląd, estetyka i trwałość ogrodzenia to zapewne kilka z nich.

Panele ogrodzeniowe 3D

z charakterystycznymi przetłoczeniami, które usztywniają konstrukcję paneli zbudowanych z nieco cieńszych drutów. W zamian dostajemy Panel ogrodzeniowy o bardzo dobrej sztywności, lekkości i w niższej cenie niż panele 2D

Panele ogrodzeniowe 2D

natomiast są zbudowane z drutów grubszych o grubościach 6/5/6 mm naprzemiennie zgrzewanych. Tak zbudowane panele tworzą dość ciężką ale solidną konstrukcje niewymagającą stosowania dodatkowych przetłoczeń. Co za tym idzie otrzymujemy proste wzornictwo które pasuje do niemal każdego krajobrazu i architektury.

Ponadto panele są ocynkowane i malowane proszkowo co zabezpiecza je przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Farba proszkowa nadaje panelom estetycznego wyglądu a przy okazji tworzy twardą powierzchnię odporną na oddziaływania mechaniczne. To wszystko sprawia że panele ogrodzeniowe to obecnie najpopularniejszy system ogrodzeniowy.

W naszej ofercie znajdą Państwo również słupki oraz obejmy do montażu paneli ogrodzeniowych, a dopełnieniem systemu ogrodzeniowego z paneli są bramy i furtki z wypełnieniem panelowym.

Aktualności

Panele ogrodzeniowe
Panele ogrodzeniowe
Kam-Eko

Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe z przetłoczeniami – Panele 3D  Ogrodzenie pełni nie tylko funkcję bezpieczeństwa dla naszej posesji, ale jest ono również wizytówką nieruchomości. Stanowi jej dopełnienie

Czytaj więcej »