Blachowkręty fosfatowane

Blachowkręty fosfatowane do żaluzji

W artykule:

- blachowkręty fosfatowane,ogrodzenia żaluzjowe,ogrodzenia żaluzjowe producent,ogrodzenia żaluzjowe cena,fosfatyzowanie,montaż żaluzji ogrodzeniowych

Fosfatowany to znaczy?

 

Wkręty fosfatowane swoją nazwę zawdzięczają związkowi chemicznemu, który dodawany jest w procesie produkcji. Wkręty zanurzane są w roztworach fosforanów żelaza, cynku, magnezu i kwasu fosforowego. Fosfatyzowanie tworzy matową, bardzo przyczepną warstwę, która ułatwia wkręcanie. Dodatkowo dzięki takiej powłoce uzyskujemy jeszcze większą odporność na korozję, niż w przypadku samego ocynku. Blachowkręty samowiercące fosfatowe są bardzo twarde, dają się bardzo łatwo przewiercić nawet przez grubszą blachę.

Blachowkręty fosfatowane w zastosowaniu do ogrodzeń

 

Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom, blachowkręty fosfatowane Możemy bez obaw używać na zewnątrz. Polecamy je szczególnie do montażu naszych żaluzji ogrodzeniowych

Obejmy montażowe można znaleźć w naszym sklepie w dziale Akcesoria do paneli

Ogrodzenie żaluzjowe

 

To niewątpliwie jedna z lepszych opcji jeśli zależy nam na zachowaniu pełnej prywatności oraz na niebagatelnym wyglądzie naszego ogrodzenia. Prostota przęseł żaluzjowych sprawia że pasują one niemal do każdego rodzaju zabudowy.

Oferujemy Państwu ogrodzenia żaluzjowe naszej własnej produkcji, w bardzo przystępnej cenie. Elementy gotowe do własnego montażu można według potrzeby bardzo łatwo dostosować do wymaganej długości i wysokości ogrodzenia. Dodatkowe informacje na temat naszych ogrodzeń żaluzjowych można znaleźć tutaj.

Zapraszamy również do kontaktu mailowego ogrodzenia@kam-eko.pl lub na numer telefonu +48 52 516 18 66

Ogrodzenie żaluzjowe, przęsła w niskich cenach
Ogrodzenie żaluzjowe na słupach stalowych
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp

Leave a Comment

Scroll to Top