Panele ogrodzeniowe

Panele ogrodzeniowe

W artykule:

Panele ogrodzeniowe z przetłoczeniami – Panele 3D

 Ogrodzenie pełni nie tylko funkcję bezpieczeństwa dla naszej posesji, ale jest ono również wizytówką nieruchomości. Stanowi jej dopełnienie architektoniczne, przykuwając wzrok przechodniów.  Stylistycznie powinno komponować się z budynkiem oraz jego otoczeniem. Obecnie mamy wiele rozwiązań różniących się znacznie od siebie. Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze konkretnego ogrodzenia są stylizacja, trwałość, stopień złożoności montażu czy cena całego systemu.

Jednym z takich systemów ogrodzeniowych obok systemu palisadowego jest system ogrodzeń panelowych. Jest to nowoczesne rozwiązanie do ogradzania posesji prywatnej, firmy czy obiektów pożytku publicznego. Panel ogrodzeniowy 3D swoją sztywność zawdzięcza odpowiednim przetłoczeniom i rozstawem drutów. Dlatego też przy zakupie paneli warto zwrócić uwagę nie tylko na zabezpieczenie antykorozyjne ale również na grubość zastosowanych drutów, ich rozstaw i sposób zgrzewania. Na rynku dostępne są wielkości oczka nawet 80×200 mm i większe. Ma to bezpośredni wpływ na sztywność paneli i ich cenę. Mniejszy rozstaw drutów zapewni większą stabilność i trwałość ogrodzenia.

Panele ogrodzeniowe 3D w naszej ofercie mają rozstaw drutu 50×200 mm oraz grubość drutu od 3,9 do 5,0 mm co zapewnia optymalne parametry dla uzyskania odpowiedniej sztywności. Ocynk oraz malowanie proszkowe przekłada się na długoletnią trwałość naszego produktu. Na system ogrodzeniowy z paneli przetłaczanych składają się dodatkowo słupki z obejmami oraz brama i furtka które dopełniając się tworzą estetyczną i mocną konstrukcję. Dodatkowym atutem ogrodzeń z paneli jest ich łatwość montażu. Słupki obsadzamy zgodnie ze sztuką budowlaną z zachowaniem odległości i pionów. W celu wzmocnienia konstrukcji ogrodzenia, dla zniwelowania wysokości terenu lub zwyczajnie dla dodatkowych walorów estetycznych stosuje się również podmurówkę prefabrykowaną. Panele ogrodzeniowe wystarczy przykręcić za pomocą dostarczonych obejm i gotowe.

Szybkość i prostota montażu paneli ogrodzeniowych, stosunek trwałości do ceny tego systemu ogrodzeniowego oraz jego nienachalny design sprawia, że jest to system najczęściej wybierany przez naszych klientów. Nasze ocynkowane wyroby malujemy we własnej malarni proszkowej z zachowaniem wszelkich procedur technicznych. Naszym klientom służymy pomocą przy wyliczeniu niezbędnych materiałów do budowy wymarzonego ogrodzenia. Posiadamy bazę profesjonalnych montażystów w całej Polsce którzy również chętnie pomogą przy montażu każdego ogrodzenia. Serdecznie zapraszamy!

Panele 3D rozmiary
Panele ogrodzeniowe z wymiarami
Akcesoria montażowe do paneli ogrodzeniowych
Akcesoria montażowe do paneli ogrodzeniowych

Najbardziej popularnym rozwiązaniem do montażu paneli ogrodzeniowych są obejmy metalowe. Ze względu na przeznaczenie, obejmy metalowe dzielimy na startowe, pośrednie i narożne. Na komplet obejmy składają się również dystanse plastikowe, śruby z nakrętkami i podkładkami. W celu zabezpieczenia paneli przed ewentualną kradzieżą, można zastosować zamiast zwykłych nakrętek, nakrętki zrywalne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo obejmy metalowe ocynkowane i pomalowane proszkowo w 3 podstawowych kolorach palety RAL tj. zielony 6005, grafitowy 7016, czarny 9005.

Obejmy montażowe można znaleźć w naszym sklepie w dziale Akcesoria do paneli

Podmurówka prefabrykowana

Nasza podmurówka jest gotową płytą prefabrykowaną z betonu komórkowego wzmocniona stalą. Do montażu podmurówki służą łączniki metalowe z blachy ocynkowanej i pomalowanej farbą proszkową. Panele ogrodzeniowe w połączeniu z podmurówką systemową Kam-Eko zabezpieczą również naszą nieruchomość przed drobną zwierzyną.

Nasza firma oferuje transport podmurówki i jej rozładunek do 150 km od siedziby firmy.

Dodatkowe informacje na temat podmurówki można znaleźć tutaj.

Zapraszamy również do kontaktu mailowego ogrodzenia@kam-eko.pl lub na numer telefonu +48 52 516 18 66

Podmurówka prefabrykowana
Panele ogrodzeniowe
Paleta paneli ogrodzeniowych
Pakowanie i transport

Dokładamy wszelkich starań by nasz towar był odpowiednio zabezpieczony w czasie transportu. Panele ogrodzeniowe spinane taśmami PP, zabezpieczane w narożnikach i owijane dodatkowo folią stretch.

Państwa zamówienie dostarczymy własnym transportem na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Zostaw komentarz